"Let us do DIGITAL"

We are an IT company developing online projects.

SwissCockpit

Innovative platform for shopping malls, airports, restaurants and other large retail spaces. Using cutting-edge techniques, It enables mall/airport operators to track visitor traffic in real time. (Graphic design, Coding, Programming)
URL: swisscockpit.ch

SwissCockpit

Zámek Liteň Resort

The first mention of the chateau in Liten already appeared in 1195, is located in a charming and unique landscape of Českého Krasu and is a valuable castle architecture. Currently, it is possible here to rent an apartment or premises used for various kinds of events. (Graphics, Coding, Programming)
URL: zameklitenresort.cz

SwissCockpit

Golem

Rádi spolupracujeme na inspirativních projektech které se teprve klubou. Jedním z nich je vizuálně ohromující hra s tajemnou atmosférou alchymistické Prahy. (Kódování, Programování)
URL: golem3d.com

Golem3D

AntoninuvDum

Jednoduchý přesto elegantní web vytvořený za účelem presentace a prodeje bytů v nově rekonstruované neo-renesanční budově. (Kódování, Programování)
URL: www.antoninuvdum.cz

AntoninuvDum

iPoznani

Rozsáhlý komunitní portál zaměřený na sebepoznání a osobní rozvoj. Propojuje odborníky s běžnými uživately. (Grafika, Kódování, Programování)
URL: ipoznani.cz

ipoznani.cz

dTest - toNechcete

Je jedinou organizací v České republice splňující nejnáročnější kritéria pro zapojení do mezinárodních testů, které poskytují spotřebiteli komplexní spotřebitelský servis.
URL: tonechcete.residit.com

ipoznani.cz

FCC public

Jedním z našich největších klientů s více jak 400 000 návštěvami ročně se stalo nakladatelství technické literatury, jehož vydavatelské aktivity jsou zaměřeny především na oblast elektrotechniky a příbuzných oborů.
URL: www.odbornecasopisy.cz

ipoznani.cz